Rubriky
Dům a zahrada

Přesvědčte se, že investice do plechové střešní krytiny se vyplatí

Máte v plánu stavět nový dům, nebo vás čeká nutná rekonstrukce? Jednou z nejdůležitějších položek, které není radno zanedbat, je střecha a s ní se pojí střešní krytina. Střešní krytinu vybírejte opravdu pečlivě, dbejte v prvé řadě na kvalitu, ne na levnou cenu. Kvalitní střešní krytina, tedy krytina z kvalitního materiálu, její vlastnosti a provedení vám prokáže dlouhou životnost a dobrou službu. Není příliš vhodné hledat jen tu nejlevnější střešní krytinu, nakonec by se taková investice nemusela vyplatit. Mohly by se objevit nečekané problémy a ty by se vám jen prodražily. Investice do kvality se vždy vyplatí a to lze říci i o střešních krytinách.

Výhody plechové střešní krytiny

V poslední době je velmi oblíbenou střešní krytinou plechová střešní krytina. Oproti klasickým páleným střešním taškám je ta plechová mnohem lehčí. Právě hmotnost je pozitivním faktorem, díky své lehkosti totiž plechová střešní krytina tolik nezatěžuje krovy a také konstrukci celého domu. Plechová střešní krytina je vyrobena z pozinkovaného plechu, což jí dodává vysokou kvalitu a garanci mnohaleté životnosti jak po stránce technické, tak také vizuální. Další výhodou plechových střešních krytin je jejich snadné čištění a také, že nevyžadují žádnou údržbu. Plechovou střešní krytinu můžete mít v různých tvarech, profilech, na výběr je také velký vzorník barevného provedení. Vícevrstvá aplikace barvy včetně ochranné vrstvy pak zaručuje vysokou odolnost plechové střešní krytiny.

Konkrétní ceny za plechovou střešní krytinu

Kvalitní plechová střešní krytina vás uchrání od řady možných problémů v domě. Kvalita materiálu střešní krytiny, její provedení spolu s dobře odvedenými pokrývačskými pracemi vám zajistí, že předejdete nenadálému zatékání střechou, tvorbě vlhkosti, plísni a může být dokonce narušena i samotná konstrukce střechy nebo budovy. Takovým závažným problémům raději předejděte volbou kvalitní střešní krytiny.

Výběr kvalitní střešní krytiny začíná u kvalitního výrobce. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ plechové střešní krytiny, tedy pro plechovou taškovou krytinu nebo třeba trapézovou plechovou krytinu, pak kvalitní materiál a provedení vám budou zárukou dlouhé životnosti. Tu vám může zaručit firma Blachotrapez, výrobce plechových střešních krytin. Pro vaši představu, plechové tašky pořídíte již za 280 Kč včetně DPH za metr čtvereční, trapézovou plechovou krytinu od 220 Kč včetně DPH za metr čtvereční.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *