Rubriky
Dům a zahrada

Domovní ČOV pořídíte bez komplikací se specialistou

Pořídit si domovní čistírnu odpadních vod je jistě dobré řešení pro vaši domácnost, ať už rodinný dům nebo chalupu, pokud například nemáte možnost napojit se na kanalizaci. Velkým přínosem je také ekologická vlastnost domovních ČOV, neboť můžete přečištěnou vodu používat opakovaně pro různé účely. Například jako zálivku nebo ke splachování. Problém ale může být s celým procesem vyřizování. Díky společnosti ZAKRA si však nemusíte dělat starosti.

Kompletní služby pro pořízení domovní ČOV, včetně vypracování projektu a vyřízení na úřadech, vám zajistí firma ZAKRA. Je specialistou na projekty domovních ČOV, orientuje se ve všech typech ČOV, její odborníci si poradí s každým řešením i s nestandardní situací. Můžete se na ni s důvěrou obrátit.

Firma ZAKRA má za sebou již stovky projektů domovních ČOV, na některé ukázky realizací se můžete podívat na jejích webových stránkách. ZAKRA působí po celé České republice, můžete se tedy na ni obrátit odkudkoliv. Navíc je možné vše vyřídit v klidu online z domova. Nezapomeňte také na možnost sjednat si úvodní konzultaci zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *