Rubriky
Dům a zahrada

Geodeti vám pomohou s podklady pro katastr

Dovedete si představit, jaké různé činnosti spadají do geodetických prací a že některou z nich také můžete někdy potřebovat? Společnost VISIONPLAN-3D je specialistou v oboru geodézie a své služby nabízí veřejnosti i podnikatelům, tedy projekčním kancelářím a stavebním firmám. Je pro ni prioritou kvalita, rychlost a příznivá cena.

VISIONPLAN-3D je tu pro vás, pokud se rozhodnete stavět, nebo když budete potřebovat dodat dokumentaci na katastr nemovitostí. Pro veřejnost zajišťuje zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení pozemku nebo stavby, zpracuje také geometrické plány pro katastr, jako je například zanesení stavby, rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene. Pro firmy provádí VISIONPLAN-3D celou řadu odborných geodetických služeb.

Společnost VISIONPLAN-3D pracuje s nejmodernější technologií, jako je například laserový skener, 360° kamery a další přístroje pro přesná zaměření. Má za sebou již stovky realizovaných zakázek a poradí si s nekonvenčními případy. Najde pro vás také řešení na míru. Podívejte se na webové stránky firmy VISIONPLAN-3D, najdete zde ukázky realizací a také možnost sjednání si úvodní nezávazné konzultace zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *