Rubriky
Dům a zahrada

Zaplavte si v domácím bazéně s protiproudem

Představa vlastního bazénu, ve kterém si můžete zaplavat, osvěžit se kdykoliv byste chtěli, je jistě velmi lákavá. Užijete si soukromí, nikam nemusíte dojíždět a tlačit se s dalšími lidmi na veřejných koupalištích. Když byste se rozhodli pro pořízení vlastního bazénu, můžete volit mezi různými typy, na trhu je široká nabídka. Vhodnou volbou je však bazén s protiproudem.

Jak se plave v bazéně s protiproudem?

Díky protiproudovým tryskám, které vlastně proti vám ženou proud, si můžete skvěle zaplavat i v menším bazéně. Jedná se o systém trysek, které lze regulovat a nastavovat tak sílu protitlaku. Vy jste pak v podstatě na místě a plavete, jak dlouho chcete. Protiproud je tak výborné zařízení pro aktivní plavání v domácích bazénech. Systém trysek také vytváří bublinky obsahující kyslík, což vám umožní si i příjemně zarelaxovat. Protiproud mohou využívat také větší děti, jistě si tak užijí spousty radovánek.

Vsaďte na zapuštěný bazén s protiproudem

Protiproudové zařízení je ideální namontovat do bazénu již při jeho výstavbě. Nejvhodnějším typem bazénu pro zabudování protiproudu je bazén zapuštěný do země. Síla protiproudových trysek tak může být větší. Protiproud je možné přidat i na již stávající bazény i na nadzemní bazény, síla proudu bude ovšem o něco slabší.

Bazén s protiproudem pořídíte jednoduše u specialisty

Výstavbu zapuštěného bazénu spolu s protiproudovým systémem je vhodné svěřit specialistům. Česká firma Rentmil je výrobcem bazénů, můžete se na ni obrátit také s řešením na míru. Vše vám kompletně zajistí k vaší spokojenosti a dle vašeho přání. Můžete mít bazén zapuštěný, nadzemní, s filtrací, na klíč. Nabízí také zastřešení bazénů, opravy a rekonstrukce. Prohlédněte si na webových stránkách katalog nabízených typů bazénů a příslušenství. Můžete si zvolit z různých velikostí, firma Rentmil vám také poradí s vhodným výběrem dle vašich možností, navrhne vhodnou úpravu vody, pomůže se zazimováním bazénu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *